Harrie Harink wint de Veteranencup 2018

terug naar overzicht

Zondag, 8 juli 2018

Ons huisfotograaf Harrie Harink kan ook vissen. Dat bewees hij op 7 juli in de strijd om de Veteranencup 2018.Er werd gevist in het Lateraalkanaal. De vangsten bij de 14 deelnemers betrof vooral kleine vis. Maar Harrie Harink wist twee mooie zeelten te landen. Met een totaal gewicht van 3,5 kilo leverde hem dat de fel begeerde Veteranencup op. Op de foto links Harrie Harink die de felicitaties en de voorlopige cup in ontvangst neemt van Jan Bokhove. In de najaarsvergadering zal Harrie samen met de andere winnaars van het seizoen 2018 worden gehuldigd.

In de middag werd deze dag voor de veteranen voortgezet met een lekkere barbecue en een drankje. Jammer dat het groepje veteranen dit jaar niet zo groot was. Volgend jaar beter.


Het was nog lang gezellig, mede dankzij het mooie weer. Volgend jaar ook meedoen met de activiteiten voor de veteranen (55plus), hou de website in de gaten.