Twentekanaal: heden, verleden en toekomst

terug naar overzicht

Vrijdag, 2 maart 2018

Op vrijdag 16 maart staat er een bijzondere avond op het programma. De KSN regio Oost organiseert in samenwerking met AHV Vislust een heuse SKP-avond! Deze avond zal aanvoelen als een 'normale' regiomeeting, met de bekende gezelligheid én natuurlijk een spetterende verloting. Zaal is open vanaf 19:30 uur.

De avond getiteld 'Twentekanaal: heden, verleden en toekomst' vindt plaats in het clubgebouw van AHV Vislust aan de Dollegoorvijver, Slachthuiskade 50 in Almelo. Christian Hummelink zal een informatieve presentatie geven over de uitzetgeschiedenis op het Twentekanaal. Ook komt het SKP Twentekanaal uitgebreid aan bod. Daarnaast zal Daaf Wolters deze presentatie aanvullen met zijn inzichten over het karperbestand op TK2 (Hengelo-Delden), een sluisstuk dat Daaf jarenlang intensief heeft bevist. Tevens zal er volop gelegenheid zijn om vragen te stellen over het SKP Twentekanaal of Karperuitzetprojecten in het algemeen. We gaan er een boeiende en interactieve avond van maken, een must voor de kanaalvissers en SKP-fanaten!