Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Steigers langs Slachthuiskade

terug naar overzicht

Zaterdag, 30 mei 2020

Zoals eerder gemeld worden er vissteigers geplaatst langs het Overijssels kanaal, aan de Slachthuiskade.

De oever is slecht toegankelijk voor de sportvisserij en het is een mooi stuk viswater binnen de bebouwde kom. Daarom heeft de ALV eerder ingestemd met de bouw van 23 vissteigers. De eerste steigers zijn klaar, op woensdag 3 juni wordt het project afgerond.

Probeer de steigers eens uit. Let wel op het parkeerverbod aan die zijde van de straat. Bedrijven en de toegang daartoe moeten we niet hinderen. Overigens mag in het weekend wel aan de waterkant worden geparkeerd. 
Op de foto de werkzaamheden in volle gang.