Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Huldiging van onze jubilarissen 60-50-40 jaar

terug naar overzicht

Vrijdag, 11 december 2020

Het huldigen van de jubilarissen, hoe doe je dat in dit coronajaar. Normaal gesproken worden de jubilarissen uitgenodigd in de voorjaarsvergadering, waarin hen een aandenken aan hun jubileum en een bos bloemen wordt overhandigd. Maar deze vergadering eind maart 2020 ging niet door. Dan maar uitgesteld tot de najaarsvergadering, maar deze vond op 23 november 2020 digitaal plaats. Ook niet zo handig om jubilarissen in het zonnetje te zetten.

Daarop is besloten de jubilarissen dit jaar afzonderlijk van elkaar op het clubhuis uit te nodigen. Op maandagavond 7 december hebben wij aan 6 (van de 12) jubilarissen een jubileum-aandenken en een bos bloemen uitgereikt. Bij 4 andere jubilerenden werd het thuis bezorgd, 2 jubilerenden zagen af van hun komst.

A.J.M.Jansen, 40 jaar lid
H. van Oosten en echtgenote, 60 jaar lid  
G.J.H. Stokkingreef, 50 jaar lid
J. Kroeze, 50 jaar lid
E.M. Goedhart, 40 jaar lid
L.A. Hoogland, 40 jaar lid