Gevaarlijke giftige situatie in Kanaal Almelo de Haandrik

terug naar overzicht

Vrijdag, 12 mei 2023

Sportvissers pas op. Er is sprake van een giftige wolk in het water met het gif dioxaan, afkomstig van een chemische fabriek in Delden.

Deze "wolk" wordt weggespoeld richting het IJsselmeer, maar dat proces loopt trager en anders dan de autoriteiten hebben ingeschat. Op dit moment -12 mei 2023- is de wolk in de omgeving van de sluis bij Aadorp.  Hou de berichtgeving (zie hieronder) over de situatie in het kanaal goed in de gaten op de site van Waterschap Vechtstromen.

Het dringende advies is om daar op dit moment niet te gaan vissen. Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies