Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Prijsuitreiking Veteranencompetitie 2018

terug naar overzicht

Woensdag, 17 oktober 2018

Op 16 oktober vond de prijsuitreiking van de Veteranencompetitie plaats. De meeste deelnemers waren naar het clubhuis gekomen om onder het genot van een gehaktbal en een drankje de winnaars te huldigen.


Winnaar van de veteranencompetitie 2018 werd Gerrit Kamp (midden), tweede werd Jan Hammink (links) en derde werd Harry Roord (rechts).
De voorsprong van Gerrit was overduidelijk met 174 punten (maximaal haalbaar was 180 punten). Nummer twee had 169 punten, nummer drie 168 punten, nummer vier 167 punten, nummer vijf 166 punten, nummer zes 165 punten. Spannender konden de heren veteranen het niet maken. In het seizoen was er dan ook sprake van een gezonde onderlinge concurrentie.

Wat ook mooi was om te zien is dat er fors meer vis is gevangen in 2018, totaal ruim 222 kilo door 20 deelnemers.